V utkání Karviná vs Plzeň jsme měli hned 3 naše hráče

Hned trojice hráčů naší agentury nastoupila v dresu domácí Karviné proti lídrovi soutěže celku z Plzně. Kdo televizní utkání viděl, musí uznat, že domácí i přes porážku 1:3, dlouho drželi s Plzní vyrovnaný duel a kdyby za stavu 1:2 dokázali vyrovnat, kdy si vytvořili pár gólových příležitostí, mohli se postarat o překvapení. Jak naši hráči hodnotili toto utkání:

Jan Šisler: Dnešní zápas jsme Plzeň hodně potrápili. Bohužel jsme udělali v prvním poločase 2 chyby, které Viktorka potrestala. Druhý poločas jsme začli aktivněji a snížili. Po snížení jsme dokonce vyrovnali, ale rozhodčí byl jiného názoru. Plzeň pak přidala třetí branku a my už nic nedali.

Jan Vondra: Dobrý zápas se špatným koncem a výsledkem, což je bohužel to nejdůležitější. První poločas jsme udělali dvě chyby a tým jako je Plzeň, to prostě dokáže potrestat a prohrávali jsme 2:0. I přesto si myslím, že do konce poločasu jsme si vypracovali pár šancí či závarů ze standardních situacích, ale gól jsme nedali. Začátek druhého poločasu nám vyšel skvěle, dali jsme gól, snížili a Plzeň jsme dostali pod tlak. Šancí jsme si vytvořili dostatek, ale místo našeho vyrovnání Plzeň odskočila na rozdíl dvou branek. Pak i když jsme hráli slušně a snažili se s tím stále něco udělat. Plzeň je zkušené mužstvo, které si s tím poradilo a zápas skončil 1:3. Můžeme si říct,ze jsme odehráli dobrý zápas, ale to bohužel proti top týmům ligy nestačí.

Vojtěch Smrž: Zápas jsme začali dobře.Měli jsme převahu, ale dostali jsme první gól po pěkné akci Kopice. Pak druhý po chybě. Do poločasu jsme měli ještě dost šancí, ale žádnou nevyužili. V druhé půli jsme dali poměrně brzy gól, který strhl fanoušky a dlouho jsme Plzeň drželi na jejich půlce a měli spoustu šancí. Škoda, že tam nějaká nespadla. Plzeň dala po pěkné akci na 3:1 a už to bylo těžké.Ale i po tom jsme šance měli,  jen škoda,  že tam něco nespadlo.Myslím, že se nemáme za co stydět a všichni kluci ze sebe vydali maximum.